[Rozmiar: 25739 bajtów]


[Rozmiar: 4970 bajtów]

[Rozmiar: 4970 bajtów]

[Rozmiar: 4970 bajtów]

[Rozmiar: 4970 bajtów]

[Rozmiar: 4970 bajtów]

Nasza oferta:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Drive znajduje się na ulicy Kolegialnej 7, (obok Urzędu Stanu Cywilnego) także tam znajduje się utwardzony, oświetlony zgodny z przepisami plac manewrowy.
Jako nieliczni posiadamy na swoim placu wzniesienie (tzw. górka) dzięki czemu nauka Zadania Ruszania z miejsca do przodu na wzniesieniu przebiega mniej stresująco niż w ruchu drogowym. W tym miejscu rozpoczynamy także jazdy ewentualnie dostosowujemy się do potrzeb klientów.

Szkolimy pojazdami jak te wykorzystywane w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Płocku. Posiadamy dwa samochody Skoda Fabia oraz Toyota Yaris. Każda osoba szkoląca się w naszym ośrodku otrzymuje w cenie kursu płytę CD zawierającą aktualną bazę pytań obowiązującą podczas egzaminów teoretycznych, a także inne pomoce dydaktyczne.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Drive zatrudnia instruktora posiadającego uprawnienia egzaminatora dzięki czemu przeprowadzając egzamin wewnętrzny można poczuć się jak na prawdziwym egzaminie!!!

Osobom uczestniczącym w kursie, który można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat za pisemną zgodą rodziców

W cenie kursu zapewniamy :

Materiały dydaktyczne:

Płytę CD z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Drive współpracuje z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców klejnaauto.pl w związku z tym oferujemy wirtualny poradnik "Płock bez tajemnic - zdaj z nami",zawierający m.in opisy 16 skrzyżowań wykorzystywanych na egzaminach w Płocku!

Materiały piśmiennicze - zeszyt oraz długopis 30 godzin szkolenia teoretycznego

30 godzin jazd plus 1 godzina Egzamin wewnętrzny na zakończenie kursu przeprowadzany jest z Instruktorem posiadającym uprawnienia Egzaminatora!

Możliwość opłat w ratach 0%

Indywidualne podejście do każdego Kursanta

Dogodne terminy jazd dostosowane do czasu kursanta Opieka nad klientem od rozpoczęcia kursu do zdania egzaminu państwowego Zapisów ma kurs można dokonać osobiście w siedzibie ośrodka lub telefonicznie, a także wysyłając wiadomość e mail.

Kursy nauki jazdy rozpoczynamy w każdy wtorek o godz. 16 w siedzibie ośrodka przy ul. Kolegialnej 7

Wszelkie informacje na temat oferty, rozpoczynających się kursów, zapisów można uzyskać pod numerami telefonów:

Zbyszek 793-794-599 e-mail: osk.autodrive@onet.pl


Cennik:

Kurs kat. B 1 200,00 zł.

**(30 h teoretycznych, *30 h praktycznych) Jazdy doszkalajęce *45 zł/h, a dla osób kontynuujących szkolenie w naszym ośrodku godzina jazdy *40 zł !!!

Pakiet 6 godz. *240 zł

*5 godzin Szkolenia dodatkowego ( po trzech niezdanych egz. praktycznych państwowych) 200 zł

**10 godzin Szkolenia dodatkowego (po trzech niezdanych egz. teoretycznych państwowych ) 130 zł

*1 h praktyczna = 60 min.

**1 h teoretyczna = 45 min.

WSPÓŁPRACA:

[Rozmiar: 20458 bajtów]